قوانین و مقررات ثبت نام

1- تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

2- جهت عضویت در سایت استخر سپیدار، تکمیل فرآیند عضویت ضروری می باشد.

3- ثبت نام و عضویت درسایت استخر سپیدار به معنای پذیرش این قوانین و مقررات می‌باشد.

4- مسئولیت حفاظت از رمز عبور سایت به عهده اعضاء بوده و مسئولیت ناشی از افشای آن برای دیگران به عهده خود فرد خواهد بود.

5- چنانچه بلیط خریداری شده در اختیار شخص دیگری قرار گیرد استخر سپیدار مسئولیتی در قبال سوء استفاده احتمالی نخواهد داشت .

6- پرداخت‌ها از طریق درگاه‌ پرداخت بانک ملت صورت می گیرد. بدیهی است مشکلات احتمالی ناشی از اختلال در این سامانه ها به عهده استخر سپیدار نخواهد بود.

7- اختلالات احتمالی در شبکه و اینترنت که باعث نرسیدن اطلاعات خرید مانند بلیط تخفیف باشد موجب از بین رفتن حق اعضاء محترم باشگاه نمی باشد اما استخر سپیدار مسئولیتی در رابطه با خرابی ها و عدم سرویس دهی که خارج از اختیار خود باشد ( مانند قطع اینترنت ، اختلال در شبکه ارتباطی پایانه ها و...) نخواهد داشت.

8- استخر سپیدار و اعضای آن قانون جرایم رایانه‌ای کشور را نیز همانند سایر قوانین موضوع کشور پذیرفته‌اند.

9- یکی از مهمترین عوامل ارتقای استخر سپیدارنظرات اعضا محترم در رابطه با پیشنهادات می باشد،استخر سپیداراین اظهارنظرها را در صورتی که حاوی نکات خلاف قوانین و مقررات موضوعه، عرف، و توهین آمیز نباشد منتشر می نماید.

10- در راستای ارتقای سطح کیفیت خدمات استخر سپیدار، اعضای استخر سپیدارمی توانند با هر روش ممکن، اعم از حضوری و غیر حضوری نسبت به ارائه پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود از استخر سپیدار، کارکنان و یا خدمات اقدام نمایند.