بازگشایی دوباره استخر آزادی به روی شناگران

تاریخ درج محتوا در سایت 1398/03/13به گزارش "ورزش سه"، از روزهای ابتدایی سال 98 مدیریت مجموعه ورزشی آزادی ورود ملی‌پوشان شنا به استخر آزادی را ممنوع کرد و از پایان همکاری خود با این فدراسیون خبر داد. این اتفاق با واکنش تند مسئولان فدراسیون شنا همراه بود و باعث برگزاری جلساتی مشترک بین رضوانی با سلطانی‌فر و داورزنی شد.


بعد از گذشت مدتی حالا رییس فدراسیون شنا از بازگشایی دوباره استخر آزادی به روی ورزشکاران شنا، شیرجه و واترپلو خبر داده است. محسن رضوانی با اعلام این خبر اظهار داشت: خوشبختانه با نگاه حمایتی وزارت ورزش به ویژه سلطانی‌فر وزیر محترم و داورزنی معاون محترم ورزش قهرمانی پس از ساعت ها جلسه کارشناسی و بررسی شرایط استخر قهرمانی آزادی مقدمات لازم را جهت بازگشایی استخر آزادی تهران فرآهم آوردیم و از این پس با هماهنگی های لازم درب این مجموعه به روی قهرمانان شنا، شیرجه و واترپلو کشور باز خواهد بود.


رئیس فدراسیون شنا با اشاره به ارتباط خوب و نزدیک این فدراسیون با مجموعه نجات غریق و غواصی گفت: همانطور که طی ادوار گذشته همواره دوستان فعال در حوزه نجات غریق را عضوی از جامعه شنا می‌دانستیم همچنان نسبت به تامین فضای آمادگی و پرورش آن ها خود را متعهد می‌دانیم. با توافق و همکاری دوست خوبم ایلخان نوری در آینده نیز همچنان شاهد حضور نیروهای نجات غریق در تمام مجموعه‌های تحت پوشش خود خواهیم بود. در این راستا تفاهم نامه‌ای نیز برای در اختیار گذاشتن ساعت‌های تمرینی در استخرهای ۹ دی و آزادی فی ما بین منعقد شده که به تائید داورزنی نیز رسیده است.


وی بار دیگر با قدردانی از وزارت ورزش تاکید کرد: با دستور داورزنی و تعامل سازنده کریمی مدیرعامل محترم سازمان تجهیز در حال انجام امور اداری پیرامون بازگشایی مجدد استخر آزادی هستیم و قطعا تلاش خواهیم کرد در فرصت باقی مانده تا مسابقات پیش رو بیشترین بهره را از ظرفیت‌های موجود سخت افزاری در نیل به پیشرفت ببریم. امیدوارم قهرمانان شنا، شیرجه و واترپلو با تلاش و همت والای خود و کسب موفقیت های بین المللی موجب اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهان شوند و پاسخ حمایت های مسئولان بالادستی را بدهند.


آدرس روی نقشه

دیدگاه ها

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی