قره حسنلو قهرمان شنا بین المللی مالزی شد

تاریخ درج محتوا در سایت 1398/03/13

به گزارش ورزش سه و به نقل از مهر، روز چهارم مسابقات بین المللی شنا مالزی از سری رقابت‌های رسمی فدراسیون جهانی شنا (FINA) برای اولین مرحله کسب ورودی المپیک ۲۰۲۰ ژاپن و ورودی مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ کره جنوبی صبح امروز (یکشنبه) به میزبانی شهر کوالالامپور پیگیری شد.

 

در روز چهارم این مسابقات بنیامین قره حسنلو و علیرضا یاوری در ماده ۵۰ متر آزاد به آب زدند. همچنین مهدی انصاری به دلیل درد از ناحیه کمر از حضور در ماده ۵۰ قورباغه انصراف داد. در مرحله مقدماتی ۵۰ متر آزاد قره حسنلو با ثبت زمان ۲۳ ثانیه و ۴۷ صدم ثانیه جواز حضور در فینال این ماده را کسب کرد. یاوری نیز در این ماده ۵۰ متر را در مدت زمان ۲۴ ثانیه و ۴۸ صدم ثانیه شنا کرد و به کار خود پایان داد.

 

در مرحله فینال ماده ۵۰ متر آزاد بنیامین قره‌حسنلو آخرین نماینده شنای ایران در این مسابقات موفق شد با ثبت زمان ۲۳ ثانیه و ۴۰ صدم ثانیه در جایگاه نخست قرار گیرد و مدال طلای این رقابت‌ها را کسب کند.این رقابت‌ها با حضور مهدی انصاری، بنیامین قره حسنلو، علیرضا یاوری و مهرشاد افقری چهار شناگر اعزامی ایران به این مسابقات تا نهم اردیبهشت ۱۳۹۸ پیگیری خواهد شد.

 

نتایج روز چهارم مسابقات شنا بین المللی مالزی:


ماده ۵۰ متر آزاد


* بنیامین قره‌حسنلو با ثبت زمان ۲۳ ثانیه و ۴۷ صدم ثانیه راهی فینال شد


* علیرضا یاوری ثبت زمان ۲۴ ثانیه و ۴۸ صدم ثانیه

 

فینال


بنیامین قره‌حسنلو با ثبت زمان ۲۳ ثانیه و ۴۰ صدم ثانیه اول شد

آدرس روی نقشه

دیدگاه ها

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی