سه ادعای جدید علیه کریس رونالدو

تاریخ درج محتوا در سایت 1397/07/17

به گزارش "ورزش سه"، در این ادعاهای جدید سه زن مدعی شده‌اند که توسط رونالدو آزار دیده‌اند و یکی از آنها اعلام کرده که در سال 2009 با این فوتبالیست قراردادی امضا کرده تا در مورد این ماجرا سکوت کند. با اینحال هنوز معلوم نیست که آیا علیه رونالدو به دلیل آزار جنسی شکایت می‌شود یا نه. وکیل مانکنی که پیش از این علیه رونالدو به اتهام آزار جنسی شکایت کرده بود گفت از ادعاهای این سه زن با خبر شده و با یکی از آنها تلفنی صحبت کرده است.

 

این وکیل گفت:" من از طرف یکی از این زنها یک تماس تلفنی دریافت کردم که مدعی بود تجربه‌ی مشابهی با موکل من داشته است". او به روزنامه‌ی انگلیسی سان گفت درباره‌ی بررسی این سه ادعا است و اعلام کرد:" من برای تایید اطلاعات آنها در حال بررسی موضوع هستم".

 

این وکیل از مطرح کردن نام این زن خودداری کرد ولی گفت اطلاعات پرونده را در اختیار پلیس لاس‌وگاس قرار خواهد داد چرا که بر اساس ادعای این زن ماجرا در سال 2009 در این شهر اتفاق افتاده است.

 

 

رونالدوی 33ساله بازیکن سابق منچستریونایتد و رئال مادرید که این روزها در یوونتوس بازی می‌کند، همه‌ی اتهامات مربوط به تجاوز و آزار جنسی را به شدت تکذیب کرده است. رونالدو هفته‌ی گذشته اتهامات مطرح شده علیه خود را اخبار جعلی خواند و در یک توییت نوشت:" تجاوز جنایتی است شنیع که با باورها و اعتقادات من از زمین تا آسمان تفاوت دارد".

 

این ادعاها، قراردادهای حمایت مالی هنگفت رونالدو را با خطر لغو مواجه کرده و حتی ممکن است به بهای آزادی آقای ابرستاره تمام شود.

 

نایکی که گفته می‌شود با رونالدو یک قرارداد حمایت مالی 1 میلیارد دلاری منعقد کرده که تا زمان حیات رونالدو اعتبار دارد هفته‌ی گذشته اعلام کرد از این ماجرا به شدت نگران شده است. بعد از منتشر شدن اخبار مربوط به این اتهام‌ها سهام نایکی در بازارهای سهام با افت شدید مواجه شد.

آدرس روی نقشه

دیدگاه ها

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی